kiadó panellakás

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 72 db, kiadó ingatlan: 53 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

kiadó panellakás

kiadó panellakás hirdetést keres? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó ajánlatot!

kiadó panellakás
7 találat

Kiadó panellakás, Paks 2 szoba 54 m² 165 E Ft/hó

kiadó panellakás

Tolna megye, Paks, (Lakótelep), Babits Mihály utca
Azonosító: 1069_gz

Paks, Babits Mihály utcában első emeleti két szobás panellakás KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban azonnal költözhető....

Belső terület
54 m²
Szobák
2
Bérleti díj
165 E Ft/hó
(3.06 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó panellakás, Paks 2 szoba 52 m² 185 E Ft/hó

kiadó panellakás

Tolna megye, Paks, (Lakótelep), Tulipán utca
Azonosító: 1013_gz

Paks, Tulipán utcában 4. emeleti két szobás lakás KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban azonnal költözhető. Az épület panelprogramon már átesett. A lakás fűtését távhő biztosítja a hűtést két db fali klíma garantálja. A kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően sétáló távolságon belül minden elérhető. Parkolás az utcán az épület előtt leh...

Belső terület
52 m²
Szobák
2
Emelet
4
Bérleti díj
185 E Ft/hó
(3.56 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó panellakás, Paks 3 szoba 67 m² 190 E Ft/hó

kiadó panellakás

Tolna megye, Paks, Lakótelep
Azonosító: 909_gz

Pakson, kiváló elhelyezkedésű, földszinti lakás KIADÓ! A 67 m2-es lakásban három hálószoba, tágas konyha, fürdőszoba, előszoba, wc található. Az ingatlan a képeken látható, bútorozott, szép állapotban várja új lakóját. Közelben minden sétatávolságon belül elérhető. Parkolni a ház előtt, ingyenesen lehetséges. ...

Belső terület
67 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Eredeti bérleti díj
300 E Ft/hó
Akciós ár
190 E Ft/hó
(2.84 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó panellakás, Paks 2 szoba 48 m² 165 E Ft/hó

kiadó panellakás

Tolna megye, Paks, Lakótelep
Azonosító: 758_gz

Paks, Gesztenyés utcában első emeleti két szobás lakás KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban, teljesen gépesítve és bútorozva azonnal költözhető. A fűtést távfűtés biztosítja radiátorok segítségével, a hűtést fali klíma segíti. A rezsi nagyon kedvező. A kiváló elhelyezkedésének köszönhetően sétáló távolságon belül minden elérhető. Parko...

Belső terület
48 m²
Szobák
2
Emelet
1
Bérleti díj
165 E Ft/hó
(3.44 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó panellakás, Paks 2 szoba 57 m² 210 E Ft/hó

kiadó panellakás

Tolna megye, Paks, Lakótelep
Azonosító: 493_gz

Paks, lakótelep kedvelt utcájában 4. emeleti 57 m2-es két szobás lakás KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban teljesen berendezve, bútorozva és gépesítve 2025.11.01.-től költözhető. A fűtést távfűtés a hűtést fali klíma biztosítja. Közös tároló tartozik a lakáshoz....

Belső terület
57 m²
Szobák
2
Emelet
4
Bérleti díj
210 E Ft/hó
(3.68 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó panellakás, Paks 2 szoba 57 m² 210 E Ft/hó

kiadó panellakás

Tolna megye, Paks, Lakótelep
Azonosító: 389_gz

Paks, lakótelep központjában, egy első emeleti 57 m2-es, két szobás, igényesen felújított, erkélyes lakás KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban, teljesen bútorozva és gépesítve Március 16.-tól. A konyha gépesített, sütő, főzőlap, szagelszívó és mosogatógép is beépítésre került. A fűtést távfűtés biztosítja.Tároló tartozik a lakáshoz. B...

Belső terület
57 m²
Szobák
2
Emelet
1
Eredeti bérleti díj
240 E Ft/hó
Akciós ár
210 E Ft/hó
(3.68 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Kiadó panellakás, Paks 2 szoba 51 m² 200 E Ft/hó

kiadó panellakás

Tolna megye, Paks, Lakótelep
Azonosító: 388_gz

Paks, lakótelep központjában, egy első emeleti 51 m2-es, két szobás, igényesen felújított, erkélyes lakás KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban, teljesen bútorozva és gépesítve Március 16.-tól. A konyha gépesített, sütő, főzőlap, szagelszívó és mosogatógép is beépítésre került. A fűtést távfűtés biztosítja.Tároló tartozik a lakáshoz. B...

Belső terület
51 m²
Szobák
2
Emelet
1
Eredeti bérleti díj
230 E Ft/hó
Akciós ár
200 E Ft/hó
(3.92 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt

7 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2